Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lindsay Lohan

5. 4. 2010

Celé jméno: Lindsay Morgan Lohan
Datum narození: 2. července 1986
Rodiče: Dina a Michael
Sourozenci: Michael, Aliana, Dakota
Barva očí: Modro-zelená
Barva vlasů: Zrzavá (to je její původní, ale často si je barví :))
Oblíbená barva: Růžová a modrá
Záliby: Herectví, basketball, nakupování, zpěv, čtení, psaní
Oblíbený předmět: Matematika
Oblíbené zvíře: Pes
Oblíbené filmy: Pretty Woman, Ferris Buellers Day Off, The Little Mermaid, All I Wanna Do, Bring It On, Heartbreakers
Oblíbené TV seriály: Přátelé, Gilmorova děvčata, 7th Heaven, Dawsonův svět, Boy Meets World
Oblíbení herci: Orlando Bloom, Johnny Depp, Brad Pitt, Colin Farrell
Oblíbená hudba: Maroon 5, 50 Cent, Eminem
Oblíbené jídlo: Čínská a Italská jídla

Lindsay Lohan

indsay Dee Lohano (* 2. července 1986 v New York City, New York, USA), známá pod uměleckým jménem Lindsay Morgan Lohan, je americká herečka, popová zpěvačka a bývalá modelka. V show businessu začala jako dětská modelka v reklamách v Časopisech a televizi. V deseti začala hrát v seriálech mýdlové opery. V jedenácti débutovala ve filmu Walta Disneye Past na rodiče (The Parent Trap), kde ztvárnila obě dvojčata. O šest let později přišla její průlomová hlavní role ve filmu Protivný sprostý holky (Mean Girls), která přilákala zájem médií o její profesionální, ale i soukromý život, včetně jejího nočního života a problémů v manželství jejích rodičů.

Má 3 mladší sourozence, bratry Michaela (* 16. prosince 1987) a Codyho (* 16. června 1996) a sestru Alianu(* 22. prosince 1993). Její matka se jmenuje Dina a otec Michael.

Lindsay přešla z teenagerovských filmů jako Zpověď královny střední školy (Confessions of a teenage drama queen), Mezi námi děvčaty (Freaky Friday) k filmům pro starší jako například Jen trochu štěstí (Just my luck), Zítra nehrajeme (A prairie home companion) či Bobby - Atentát v Ambassadoru. Do kin by měli příjít také její filmy Chapter 27 a Georgia Rule, ve kterém si zahrála společně s Jane Fondou a Felicity Huffman (Zoufalé manželky). V soukromí se jí moc nedaří, po mnoha neúspěšných vztazích například s Aaronem Carterem, Wilmerem Valderramou či Harrym Mortonem je teď sama. Momentálně chystá třetí cd a do svých 30 let by se chtěla vdát a získat americkou cenu Oscar.

V dětství měla hodně problémů s otcovou závislostí na drogách, matka měla problém s alkoholem. Následkem toho začala šesnáctiletá Lindsay také pravidelně pít a užívat drogy. Následkem toho dodnes žije život plný diskutabilních krátkodobých vztahů většinou s muži o hodně staršími než je ona sama.

hmmmm

Ještě nedávno Lindsay Lohan hrdě hlásala do světa zprávu, že hodlá udělat tlustou čáru za svou minulostí a chce začít nový život. Vše však nasvědčuje tomu, že herečka na svoje slova tak trochu zapomněla…

Třiadvacetiletá herečka Lindsay Lohan mění názory ze dne na den. Nedávno hrdě prohlašovala, že se chystá odstěhovat z Ameriky a začít nový život bez skandálů a večírků, ale jak se zdá, Lindsay na svoje slova úplně zapomněla. Vymetá jeden večírek za druhým a opět se přestává ovládat. Že by se Lindsay nemohla smířit s tím, že o ni není zájem?

Lindsay teď navíc dostala zákaz cestovat do Indie, jelikož vyšlo najevo, že při své nedávné cestě  si neopatřila řádné vízum. Koncem minulého roku se Lin vydala do Indie natáčet dokument pro BBC, ale zapomněla na to upozornit příslušné orgány. Opatřila si pouze obyčejné turistické vízum a o dokumentu nepadla ani zmínka. Herečka se navíc chlubila tím, že osobně zachránila 40 dětí, ale pravdou je, že do Indie se dostala až poté, co  byly zachráněny několika aktivisty…

Myslíte si, že se Lindsay opět podaří dostat na výsluní nebo má již vrchol své kariéry za sebou?

indsay se narodila v New Yorku City 2. července 1986, Dině a Michaeli Lohanovi. Její kariéra začala již ve věku tří let jako modelka, natočila přes šedesát televizních reklam, včetně různých spotů. Její debut herečky nastal v 1996, kdy jako třetí herečka hrála v televizním dramatu Ali Fowlera "Another World".
Její první hlavní film,The Parent Trap (1998) byl skromný komerční úspěch a odstartoval její filmovou kariéru.
V roce 2003 byla obsazena do role s Jamie Lee Curtis Freaky Friday (2003). Byl to obrovský hit (generující nad 160 milionů dolarů a získala i nějaká ocenění.
Lindsay se poté přesídlila trvale do Los Angeles, Kalifornie.
Její další projekt Mean Girls (2004) se setkal s dobrými recenzemi a vydělal 86 milionů dolarů. Ani další projekt nezapadl - Herbie Fully Loaded (2005).
Získala postavení jako kvalitní herečka, a plat $7.5 milionu v romantické komedii Just My Luck (2006).
Na vrcholu filmové kariéry, uvolnila svůj hudební debut album "Speak," který jako hit vyšel v prosinci 2004.
V volném času se Lindsay těší z plavání, košíková, nakupování, zpívání, čtení, psaní, gymnastiky.
V posledních letech bylo předmětem médií zkoumání jejího osobního života. Byla několikrát zadržena policií za dopravní nehody, řízení v opilosti a také za držení omamných látek (kokain). Stranou pohledů nezůstali ani její divoké večírky s Paris Hilton. Byla též několikrát hospitalizována. Její slibná kraiéra začala rychle upadat. Přesto o ní někteří producenti hovoří jako o jedné z nejvíce talentovaných hereček ve filmovém průmyslu.
Lohan je irského a italského původu a byla vychován jako katolík.
V 2005 vysvětlila svému publiku, že se rozhodla použít jméno Morgan jako její druhé jméno, protože to znělo více profesionálně.

Lesba Lindsay Lohan uhání plavce Phelpse

Lindsay Lohan
Foto: Daily Mail

Osm zlatých medailí na vypracovaném těle plavce Michaela Phelpse dokáže zapálit lýtka i lesbám.

 

Herečka Lindsay Lohan, která se netají svým lesbickým vztahem s DJ Samanthou Rondon, bombarduje esemeskami a telefonáty australského plavce Michaela Phelpse. Usilovně se ho snaží pozvat na rande.

 

Lindsay Lohan
Foto: Profimedia


„První sms jsem dostal, když jsem vyhrál svých osm medailí. Bral jsem to jako žert,“ svěřil se Phelps.


Po olympiádě odjel do se svou přítelkyní do Londýna a uhánění začalo znova. „Musel jsem si dokonce vypnout mobil. Lohan mi neustále telefonovala a psala textovky,“ dodal Phelps.

 

Michael Phelps
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Je to kurva

(Horac, 3. 8. 2014 20:10)

Mě nedala :(